Kategoria:

    Park rozrywki     Plener     Sala zabaw

Park przy Starzym Browarze

PIKNIK RODZINNY
Adres
Informacje

To już II edycja Poznańskiego Pikniku Rodzinnego Prudential, który jest zwieńczeniem rodzinnego weekendu organizowanego przez ZwalczNudę.pl. Oferta miejskich instytucji oraz prywatnych placówek zwiększa się z dnia na dzień, pozostawiając szeroki wachlarz wyboru wszystkim poznaniakom. Te najciekawsze propozycje skupimy na głównym wydarzeniu, 17 kwietnia w parku Starego Browaru. „Pokazujemy, że mieszkańcy Poznania nie mogą narzekać na nudę, a ten wyjątkowy czas ma na celu zaprezentować rodzicom, jak ciekawa jest oferta Poznania pod kątem przyjaznych im miejsc” – mówi Krystyna Radkowka, Prezes Fundacji Zwalcz Nudę.

Formuła Dni Rodzinnych Prudential jest zbliżona do Nocy Muzeów – to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne z Poznania otwierają się na poznańskie rodziny przygotowując darmowe warsztaty, animacje i pokazy. Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej swojego miasta, ZwalczNudę.pl zaprasza na Poznański Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 17 kwietnia w godzinach 11-15 w parku Starego Browaru na ulicy Półwiejskiej 42.

Podczas pikniku na rodziny czekać będą niepowtarzalne, kolorowe atrakcje. Będzie okazja m.in. na zabawne wspólne fotografie w fotobudkach: SzopBudka.pl oraz FotoMachina. Maluchy obejrzą swoje ulubione edukacyjne programy w „Kinie Przedszkolaka” telewizji MiniMini+ i spotkają się z Rybką MiniMini. Dzięki niezwykłym doświadczeniom poznają właściwości suchego lodu. Fenomenalna mgła wytwarzana podczas pokazu z pewnością urzeknie każdego. Zaprezentowane zostaną również samopompujące się bańki mydlane, smocze drinki, bańkowy śnieg i wiele innych doświadczeń. A także niezwykły pokaz robotów! Piknik to również dobra okazja do spotkania się z bohaterami programu edukacji finansowej dla dzieci Cha-Ching, który uczy jak rozsądnie podchodzić do zarabiania, wydawania, oszczędzania, a przede wszystkim do pomagania innym. Atrakcją pikniku będzie także niewątpliwie pojawienie się ulubieńca dzieci Misia Lubisia! Podczas warsztatów zaproponuje Waszym Małym Odkrywcom aktywności, które pomogą im odkrywać świat i tworzyć wspaniałe wspomnienia. Fundacja Familijny Poznań przygotuje warsztaty plastyczne, warsztaty origami, wyklejanki zdolnych paluszków, a także warsztaty niespodzianki! W myśl idei: “Sport to zdrowie!”, za sprawą Akademii Piłkarskiej Reissa, Poznańskie Dni Rodzinne Prudential obfitować będą w liczne atrakcje sportowe. Przepyszną degustację przygotuje firma Poloniak, producent ekologicznych napojów dla dzieci. Family Cafe urzeknie niezwykłą różnorodnością swoich warsztatów m.in. art food czy ekologiczny ogródek. Kawiarnia Rodzinna Tymianek przeniesienie wszystkich w świat niezwykłych doznań sensoplastycznych, a po tych niezwykłych przeżyciach będzie możliwość spróbowania pysznych muffinek – upieczonych z myślą o najmłodszych degustatorach – bez soli, cukru i zbędnych dodatków. Przy baśniowym FRÖBEL „stoliczku nakryj się” dzieci z pewnością spotkają Jasia i Małgosię, z którymi zbudują smakowitą chatkę Baby Jagi. Fregata Swimming już po raz drugi będzie udostępniać dzieciom m.in. tematyczną planszę z szukaniem różnic na obrazkach oraz niebywałą animacją polegającą na strzelaniu piłką do bramki w płetwach pływackich.

Serdecznie zapraszamy nie tylko do skorzystania z samych atrakcji, ale też do głosowania w Plebiscycie: Statuetka Poznańskiej Rodzinki Prudential: www.glosowanie.zwalcznude.pl. Wspólnie wybierzmy i nagrodźmy najfajniejsze rodzinne miejsca w Poznaniu.

Współorganizatorem i partnerem Dni Rodzinnych Prudential jest towarzystwo ubezpieczeniowe Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Poznańskie Dni Rodzinne Prudential i Poznański Piknik Rodzinny Prudential, promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Projekt odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Patronami medialnymi wydarzenia są: MiniMini+, teleTOON, Radio Zet Gold, egaga.pl, czasdzieci.pl, Mamadu, cojestgrane24.pl, fitMOM.pl, ohme.pl. Lokalni patroni medialni wspierający wydarzenie: Nasz Głos Poznański, dzieciPOZNAN.pl, Gazeta Wyborcza Poznań, gazeta.pl, mamaFIT.pl

Więcej informacji na stronie: www.dnirodzinne.pl/poznań/ oraz na profilu: www.facebook.com/poznanskiedr/

Tagi
     piknik rodzinny Poznań park     
Komentarze
brak komentarzy
 Na zakupy dodaj produkty
Forma silikonowa KOŃ
Cena: 17,70 zł

Wykonana z wysokiej jakości silikonu forma do wypieku ciasta w kształcie konia-zachwyci dzieci i dorosłych!…

Forma silikonowa SŁOŃ
Cena: 21,70 zł

Wykonana z wysokiej jakości silikonu forma do wypieku ciasta w kształcie słonia-zachwyci dzieci i dorosłych!…

Foremki silikonowe do muffinek (6)
Cena: 9,90 zł

Wyjątkowy zestaw 6 foremek do wypieku muffinek wykonanych z wysokiej jakości silikonu. Silikon odporny jest…lato 2020
 6 LIP - 14 SIE 2020 8:00 - 18:00
Szkoła "Harmonia" , Poznań (Poznań-Jeżyce)

Zapraszamy na półkolonie z robotyką i minecraftem w Poznaniu! Zobacz więcej »

pl
 19 KWI - 15 KWI 2026 14:00
Akademia Jazdy Konnej Biały Jednorożec , Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
cyrk
 6 LIP - 21 SIE 2020
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź , Poznań (Poznań-Jeżyce)

Nadchodzi lato pełne radości, wypoczynku. Będzie wesoło, tanecznie i cyrkowo! Gwarantujemy dużo atrakcji! Zobacz więcej »

loading
Punkt startowy:
loading
Jak chcesz aby Twoje dziecko spędziło czas?
Aktywność sportowa
Rozrywka na weekend
Nauka przez zabawę
Wydarzenie kulturalne
Warsztaty i kursy
Masz konkretne oczekiwania?
Skorzystaj z naszego katalogu!
Data od:
Data do:
Wybrane miasto:
Newsletter
Reklamy
Kronika rodzinna
Obozy narciarskie
data założenia: 04.12.2014 21:01
Ostatni post: 04.12.2014 21:03

Zapraszamy miłośników białego szaleństwa na obóz narciarski Zobacz więcej »

Kirunek Kolonia Harsz

Wreszcie wypłynęliśmy! 4 żaglówki pod wspólną banderą wypłynęły z Giżycka ku nowej przygodzie. Zobacz więcej »

Partnerzy:
BEZPIECZNY STOK
Klub Mamuśki
PayU
SOSrodzice.pl
Świadoma Mama
Szlak Rzemiosła
Teatr Animacji w Poznaniu
Teatr Będzin
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
BEZPIECZNY STOK
Klub Mamuśki
PayU
SOSrodzice.pl
Świadoma Mama
Szlak Rzemiosła
Teatr Animacji w Poznaniu
Teatr Będzin
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
Poleć nas na Facebook i G+
Twitter Pinterest
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności